Momente të paharrueshme të ‘zhveshjeve’ në tapetin e kuq! 0 435

Nga episodi i bishtit ikonik Degrassi te himni klasik i Ciscos, tangat kanë ‘mbretëruar’për një kohë të gjatë në fushën e modës dhe sigurisht në kulturën pop. Vipat nuk e kanë aspak problem që të tregojnë më shumë pjesë të lëkurës së tyre sesa duhet. Epo kush nuk e pëlqen një fustan të bukur që përfshin edhe tanga. Nga Amber Rose te Kendall Jenner ju tregojmë se këta Vipa e adhurojnë zhveshjen.Miley Cyrus-VMA 2015

Rita Ora- Billboard Music Awards 2017

Natalie Portman-18th Annual American Cinematheque Award në 2003

Paulina Rubio-VMA 2005

Rihanna-CFDA Fashion Awards 2014

Amber Rose-VMA 2014

Amber Rose- VMA 2018

Anja Rubik-Në premierën e This must be the place 2011

Bella Hadid- Në pasarelën e Vicoria’s Secret 2016

Bleona- American Music Awards 2014

Coco- VMA 2005

Britney Spears- Billboard Music Awards 2016

Nicki Minaj-Second Annual Philanthropic Festival  2016

Madonna-Met Gala 2016

Kendall Jenner- Met Gala 2017

 

Burimi/ELLE

Previous ArticleNext Article