Bieta Sulo poston foton e ëmbël me djalin, dhe paska hallin e shumë nënave që punojnë!

E vështirë detyra  e nënës, fëmija nuk e di lodhjen e saj. Ai mezi pret të kthehet nga puna e të dalin tek lodrat, e kështu ndodh edhe me Bieta Sulon që nuk ia prish dot të birit, Kroit.  Ai nuk ndahet dot prej saj.

“Kur vjen mama tek shtepia dhe do dalim direkt per te shkuar tek lodrat,”-ka shkruar moderatorja në rrjetet sociale në krah te fotos së postuar me djalin në krahë.

Previous ArticleNext Article