Albërie Hadërgjonaj për modelen shqiptare: “E dua burrin si të sajin“!!

Albërie Hadergjonaj është një nga të ftuarat e emisionit të fundit “ Xing me Ermalin“, e ashtu sic ndodh rëndom, moderatori ka publikuar nje promo-video ne faqen e tij te Instagramit me disa nga pjeset me interesante qe do te transmetohen ne puntatën e radhës. Pikërisht këtu, Albëria lëshon “bombën“, që I ka bërë të gjithë të tjerët të mos e mbajnë dot të qeshurën: Do Zoti ka thënë këngëtarja, e gjej një burrë si ai i Emina Cunmulajt!

Dhe s`mund t`i vesh faj: bashkëshorti i modeles shqiptare, milioneri Sam Nazarin, duket një njeri tejet i përkushtuar ndaj familjes. Bashkë me Eminën, ata janë prindër të dy vajzave të vogla.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article