Top Channel nxjerr video –kartolinën e fundvitit, cfarë kënge kanë zgjedhur këtë vit ( dhe ku është Ledioni??)

Top Media vazhdon ti urojë festat e fundvitit me video-kartolinën e përhershme, për të cilën përzgjidhet një këngë shqiptare, që ndryshon cdo vit. Përzgjedhja e sivjetshme ishte pak më ndryshe nga këngët me karakter kombëtar që janë preferuar në përgjithësi; sivjet, figurat e Top Channel i kemi parë të bashkojnë zërat për t`i sjellë publikut këngën “Lule“ të Frederik Ndocit, e bashkë me të, dhe një mesazh dashurie.

 

Por ajo që bie në sy si rrallëherë më parë, është mungesa e Ledion Licos, që nuk duket gjëkundi në video!. Nëntorin e këtij viti, ai njoftoi edhe tërheqjen nga moderimi i “ Voice Kids“  , I cili I është besuar Doina Memës! 

Previous ArticleNext Article