Ameli duke kënduar, qenka një dashuri e vërtetë!!!

Miriam Cani ka postuar në Instagram të bijën duke kënduar dhe është gjëja më e ëmbël që dëgjuam sot!

Vogëlushja është kaq e këndshme sa sbëhet, por duket dhe mjaft e talentuar!! Epo, në fakt, nuk kishte fare se nga ngjan apo jo? Me të dy prindërit këngëtarë, nuk është cudi që Ameli ta ketë të lindur këtë dhunti! `Që kur mbushëm një vjec, kënga jonë e preferuar“, ka shkruar Miriami, ndërsa kënga qenka ajo që duan në fakt të gjithë fëmijën në sezonin festiv!

View this post on Instagram

 

Qe kur mbushem 1 vjec kenga jone e preferuar kur vijne festat ?❤️

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article