Zaimina nxjerr foton e festave, dhe është kaq e bukur!!!

Zaimina Vasjari publikoi foton e festave dhe padyshim, aty nuk kishte sesi mungonte dhurata më e bukur që ajo ka marrë këtë vit: vajza e vet, Khloe. Fotoja me temën e Krishlindjeve është e realizuar me shumë mjeshtëri, dhe e tregon këngëtaren me të bijën të veshura në të kuqe.

E vogla ime, Khloe, këtë fundviti kam gjithë botën në duart  e mia, të kam ty, faleminderit Zot!,- ka shkruar Zajmina.

 

Previous ArticleNext Article