Për festa po hapen shumë shtëpi, ta shohim dhe këtë të Ornela Bregut në Spanjë!

Ornela Bregu është “ arratisur“ prej vitesh nga Shqipëria, duke zgjedhur të jetojë në një vend të bukur europian si Spanja. Moderatorja megjithatë nuk i ka humbur fansat e saj, të cilët vazhdojnë ta ndjekin, edhe pse në distancë.

Pasi i tregoi në verë përmes disa fotove një pjesë të shtëpisë që përfshinte pishinën, Ornela këtë radhë ka zgjedhur t`I urojë festat e fundvitit me një foto të ambjenteve të brendshme të banesës luksoze të saj, ku shihet duke shtruar tryezën. Dhoma duket e moblizuar me mjaft shije, ashtu sic është dhe vetë moderatorja në fund të fundit!

Previous ArticleNext Article