Luana pret “ bombën“ e Marinës, për cfarë e ka fjalën??

Mbështetja mes motrave sigurisht nuk mund të mungojë edhe në anën profesionale, ndaj reagimi i Marina Vjollcës në mbylljen e sezonit të “ Shiko kush Luan“, ishte mëse i natyrshëm.

“ Krenare shumë për ty jetë,“ ka shkruar moderatorja. Dhe përgjigja e së motrës tregon se Marina do të vijë shumë shpejt në ekran me dicka bombastike! “Mezi pres për bombën tënde tani jetë,”- ka qenë komenti i saj.

Episodi i ka dhënë jetë hamendësimeve se me cfare formati do të rikthehet bjondja simpatike në Tv Klan, dhe kjo për shkak të zërave se nuk do ta realizojë ashtu si sezonin që shkoi programin “C’est la vie” .

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article