Njohim Eva Muratin, por e ëma qenka e bukur dhe si gocë e re!

Ajo është një ndër moderatoret e spikatura të sportit në ekranin shqiptar dhe njihet për bukurinë dhe natyralitetin e saj. Por mesa duket genet kanë bërë punën e tyre edhe te 23-vjeçarja dhe hijeshia duket se i buron nga e ema.

Eva ka publikuar së fundmi një foto me mamanë e saj nën atmoferën e festave të fundvitit dhe nën imazhin e të dyjave shkruan: “Mikesha ime më e mirë në botë, mami”.

Siç shihet edhe nga fotoja, e ëma e prezantueses duket kaq e mirë dhe e re saqë nëse Eva s’do na kishte thënë kush ishte me siguri do e kishin ngatërruar me ndonjë motër apo mikeshë të sajën.

Previous ArticleNext Article