Çiftet VIP më të lezetshëm në tapetin e Golden Globes 2019!

Tapeti I kuq I ndarjes së çmimeve Golden Globes për 2019-ën I mbajtur në Hollivud mbrëmjen e së dielës ishte I rrethuar nga dashuria. Ndarja e çmimeve nuk është e vetmja gjë që u festua këtë mbrëmje –çiftet VIP u mblodhën në këtë natë glamorize për të na treguar edhe njëherë sa të adhurueshëm janë. Nga Sabrina Dhoëre dhe Idris Elba te Chrishell Stause dhe Justin Hartley, ja dis prej çifteve më të lezetshëm në Golden Globes.

Alison Brie dhe Dave Franco

Caroline Aaron dhe Kevin PollakChrishell Stause dhe Justin Hartley

Emmy Rossum dhe Sam Esmail

Jim Carrey dhe Ginger Gonzaga

Karl Cook dhe Kaley Cuoco

Ken dhe Tran Jeong

Keri Russell dhe Matthew Rhys

Ryan Michelle Bathe dhe Sterling K. Brown

Terry Crews dhe Rebecca King-Crews

Yvonne Strahovski dhe Tim Loden

Adam Driver dhe Joanne Tucker

Alana Mayo dhe Lena Waithe

Ben Falcone dhe Melissa McCarthy

Dax Shepard dhe Kristen Bell

Emily Blunt dhe John Krasinski

Gina Rodriguez dhe Joe Locicero

Andy Samberg dhe Joanna Newsom

Sabrina Dhowre dhe Idris Elba

Irina Shayk dhe Bradley Cooper

Nicole Kidman dhe Keith Urban

Sacha Baron Cohen dhe Isla Fisher

Tom Kaulitz dhe Heidi Klum

Catherine Zeta-Jones dhe Michael Douglas

Christian Carino dhe Lady Gaga

 

Previous ArticleNext Article