Reperi prek me mesazhin për të bijën: “Më dhemb që nuk jam pranë teje“!

Duket dita e vecantë e së bijës, nuk e ka gjetur Lyrical Son pranë familjes dhe kjo, nuk ka qenë e lehtë për reperin shqiptar. Urimet ai ia bëri të bijës me gjithë shpirt, edhe pse larg.

“Urime zemër. Ishalla edhe plot të tjera me shëndet dhe lumturi. Po më dhemb shumë që nuk të kam afër për të të uruar siç duhet dhe për të puthur atë fytyrën e bardhë. Të dua shumë kaçurrelsja e babit. P.S puthe mamin për mua. Ju dua dhe shihemi shpejt kismet”, ka shkruar Lyrical Son ( Festim Arifi) duke i prekur kështu ndjekësit e tij e jo vetëm.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article