Veshjet më të mira të festës së zhvilluar pas ndarjes së çmimeve Golden Globes 2019!

Menjëherë pas ndarjes së çmimeve Golden Globes yjet e Hollivudit u mblodhën në festën e cila u zhvillua më pas. Disa prej VIP-ave mbajtën veshur të njëjtën veshje që kishin edhe në parakalimin e tapetit të kuq ndërsa disa të tjerë u ndërruan duke veshur diçka më seksi dhe më të rehatshme. Ja disa nga VIP-at të cilët e ndryshuan veshjen e tyre në festë!

Jenna Dewan

Gemma ChanSarah Hyland

Amy Adams

Ariel Winter

Constance Wu

Emily Blunt and John Krasinski

Emma Stone

Hilary Duff

Kate Beckinsale

Lana Condor

Sandra Oh

Taylor Swift

Thandie Newton

Zoey Deutch

Previous ArticleNext Article