Rihanna hedh në treg koleksionin e Shën Valentinit dhe është kaq HOT!

Rihanna ka publikuar disa foto të sajat veshur me të brendshme për të promovuar koleksionin e saj të ri në nder të festës së të dashuruarve, Shën Valentinin. Ylli i muzikës u shfaq tejet provokuese e veshur me të brendshme ngjyrë rozë me detaje të kuqe dhe duhet pak të thuash mahnitëse.

Për të shtuar efektin e joshjes, Riri i shtoi pamjes aksesorët në kokë ndërsa provokonte me mënyrën e pozimit duke i shfaqur kamerë asetet e saj më të forta.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article