Kim Kardashian shpenzon £6,400 për çanta firmë, dhuratë për vajzat dhe mbesat e saj!

38-vjeçarja ditën e mërkurë postoi në instagramin e saj dhuratën bujare që I bëri vajzave të saj North dhe Chigaco si dhe mbesave të saj Penelope, Dream, Stormi dhe True. Ajo I llastoi vajzat dhe mbesat e saj me çanta Louis Vuitton me një vlerë 800 pound secila.

Një fans I saj vuri re menjëherë  se në foto shiheshin më shumë çanta sesa pjestaret e  familjes dhe shkroi: “Mos vallë po I numëroj gabim? Numërova peneoplen, North, Dream, Chicago, Stormi, True.. të kujt janë dy të tjerat?

Menjëherë pas kësaj Kim shkroi: “Oh prit mbajta një për vete dhe një tjetër për më vonë lol”                                    Kjo dhuratë vjen disa muaj pasi Kylie tregoi çantën Birkin që po ruan për t’ja dhënë vajzës së saj Stormi duke uruar që do të ishte çanta e parë e vajzës së saj.

 

View this post on Instagram

 

daddy dropped off a new chair for stormi😫😍🖤 and omg this girl threw the bag over her shoulder i can’t.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Ndërkohë thuhet se Kim dhe bashkëshorti I saj Kanye do I shtojnë familjes së tyre një pjestar të ri, një djalë më saktësisht me anë të një nëne surrogate.

Previous ArticleNext Article