Nicole Kidman e injoroi në ndarjen e cmimeve Globi i Artë, cfarë thotë për të Rami Malek!

Rami Malek dhe Nicole Kidman ishin protagonistët e momentit më të cuditshëm në skenën e sivjetshme të Golden Globe. Kur ai u afrua të merrte cmimin, ajo i ktheu shpinën . Ai i vuri dorën ne bel duke kërkuar reagimin e saj, por prapë asgjë.

Rami foli për këtë episod në emisionin  “Jimmy Kimmel: Live”. Fituesi I Globit të Artë foli për interpretimin e Freddie Mercury-t tek “Bohemian Rhapsody“ duke shpjeguar se e njeh aktoren e famshme prej shumë vitesh, pavarësisht asaj që shihet në video dhe thotë se bashkëshorti i saj, Keith e kishte përgazuar me shumë përzemërsi. Që në fillim gjesti i Nicole u duk shumë arrogant, por fansat kanë dalë në përfundimin se ajo thjesht nuk e kishte mendje dhe nuk e ka parë që Rami ishte prapa saj!Previous ArticleNext Article