Atletet më ‘IN’ të 2019-ës!

Atletet nuk mungojnë kurrë në garderobë pasi janë gjithnjë një burim I besueshëm I rehatisë kjo nëse kthehesh nga palestra apo nga puna për në shtëpi. Vitin e kaluar ishin në modë atletet ‘Dad Sneakers’ ndërsa këtë vit brandet e njohura po përpiqen që të nxjerrin trendin e rradhës. Bazuar në koleksoinet më të fundit të modës ne ju paraqesim 10 modele atletesh që do jenë shumë në modë këtë vit.

Atletet me copë të lyer janë një trend këtë vit dhe jo vetëm pë këpucët por edhe për veshjet.

Sholla e ekzagjeruar është ende në modë këtë vit dhe kjo atlete bardhë e zi do të jetë një nga trendet më të preferuara të sezonit.Atletet e dizenjuara me detaje janë trendi por njëkohësisht edhe alternativë për të hequr çizmet e dimrit.

Ngjyra koral është ngjyra e këtj viti dhe këto atlete do t’ju ndihmojnë të dalloni.

Çizmet atlete janë dy në një dhe mund të kombinohen me çdo veshje.

Nërsa si opsion për pushime mund të konsiderojmë shapkat ose sandalet tashmë mund të konsiderojmë këto atlete që i zëvendësojnë të dyja opsionet më sipër. Për më tepër ngjyra e bardhë bën që të kombinohen me çdo veshje.

Printet pranverore janë shumë femërore dhe kontrasti i duhur ndaj ngjyrave me modele bllokuese.

Atlete me elemente sportive janë një trend i 2019-ës dhe janë shumë stil.

Kthimi te minimalizmi

Prinet me lëkurë gjarpri

 

Previous ArticleNext Article