Kingu i mami Hueydës mbush 4 vjeç! 14 fotot më të bukura të kaçurrelsit Gabriel

Katër vite më parë Hueyda El Saied do të bëhej nënë për herë të parë duke sjellë në jetë një djalë që vendosi ta quaj Gabriel. Vogëlushi i ardhur në jetë mëngjesin e 11 janarit të 2015-ës në Paris, lindi 3 kg e 340 gramë dhe i gjatë 51 cm ndërsa sot mbush 4 vjeç dhe është një ndër fmëijët e bukur që na kanë rrëmbyer zemrën në Instagram.

Me rastin e ditëlindjes Hueyda i ka dedikuar të birit urimin e saj si nënë duke shkruar: “Gëzuar ditëlindjen Gabriel! Gëzuar zemra e mamit, ti i cili je shpresa, lumturia, forca, krenaria ime! Gëzuar shpirti im, falë teje mësoj çdo ditë çfarë është një dashuri pa limit, ajo më e pastra, më e forta dhe më e vërteta mes dy njerëzve”. Prej 4 vitesh më ke zbukuruar jetën Gabriel! Të dua pafundësisht! Dhe siç më thua ti mua dhe unë: “Kam një zemër të madhe për ty”

Bordo i uron vogëlushin king të bëhet edhe 100 vjeç dhe ka përzgjedhur 14 foto kaq të bukura të tij

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article