Marramendës! S’ja u pret mendja sa shumë kushton xhaketa e Marina Vjollcës

Marina Vjollca gjithnjë e më shumë po shfaq në Instagram jetën e saj luksoze krah bashkëshortit Getoar Selimi. Moderatorja, e cila momentalisht gjendet në ShBA së bashku me reperin e njohur, ka publikuar së fundmi dy foto ku bie në sy xhaketa e saj në ngjyrë blu kobalti.

Ka qenë faqja “What they wearin” në Instagram që merret me çmimet e veshjeve dhe aksesorëve të personazheve VIP, që ka publikuar edhe çmimin e bomber-it të Marinës. Xhupi është i markës Gucci dhe kushton plot 6845 euro, ndërsa syzet po Gucci i kushtojnë 750 euro.

Previous ArticleNext Article