Pushime dhe foto bashkë, por Alba nxehet kur e pyesin për Albin

Pavarësisht se prej 1 viti mediat kanë publikuar foto që vërtetojnë se koreografi Albi Nako dhe balerina e tij Alba Hoxha janë bashkë, kjo e fundit mohon publikisht të jetë e lidhur me të.

Në fakt lajmin se mes dyshes ka nisur një histori dashurie e konfirmojnë edhe burime pranë çiftit por megjithatë kur njëri-prej ndjekësve e ngacmon për Albin në Instagram, Alba përgjigjet e acaruar dhe negativisht.

Dje prezantuesja e motit në Tv Klan ka publikuar dy foto pranë oxhakut ku shkruan “Ngrohtë vetëm pranë oxhakut…”, një ndjekës e ka plotësuar fjalinë me komentin “edhe Albit”. Por ky koment e ka nervozuar Albën, e cila vetëm pak ditë më parë ishet po me Albin në Brezovicë duke iu përgjigjur: “Nuk jam e lidhur me Albin se më çmendet”.

Tani gjykoni vet ju…

Previous ArticleNext Article