Chrissy Teigen pyet fansat si ta veshë djalin e saj Miles që të ngjajë më shumë si një mini-John Legend!

Chrissy Teigen u stresua vetëm për diçka të vogël para festës së ditëlindjes të 40-të të bashkëshortit të saj John Legend dhe ajo ishte se si ta vishte Miles në mënyrë që ai të ngjante si një mini-John( edhe pse ai tashmë është një kopje e gjallë e të atit.)

Teigen publikoi dy foto të djalit të saj në tëitter ku pyeste fansat e saj se me cilin kostum ta vishte djalin.

Në rregull djema. Jam duke organizuar festën e John pork am nevojë për ndihmën tuaj në mënyrë që të mund të vesh mini-john. Cilin?” shkroi ajo. Më pas shtoi edhe opsionin ku fansat e saj mund të votonin se cilin kostum preferonin. Kostumi fitues ishte ai i bardhë me 67% vota dhe nuk u vëmë faj pasi Miles duket I mrekullueshëm.Previous ArticleNext Article