Lista/ VIP-at e veshur më mirë këtë javë

Nga Gemma Chan e veshur me Erdem te Sarah Paulson e veshur me Prada ne ju paraqesim VIP-at mw shik të javës.

Gemma Chan veshur me Erdem

Sarah Paulson veshur me PradaSaoirse Ronan veshur me Miu Miu

Gwyneth Paltrow veshur me Christopher Kane 

Meghan Markle veshur me fustan Hatch dhe pallto Oscar de la Renta

Carmen Egojo veshur me Hellessy

Lady Gaga veshur me Ralph Lauren

Lucy Boynton veshur me Prada

Brie Larson veshur me Christopher Kane

Keira Knightley veshur me Chanel

Previous ArticleNext Article