Meghan dhe Harry mungojnë në ditëlindjen e Kate Middleton

Nuk ka qetësi në familjen mbretërore.

Dukesha Meghan dhe bashkëshorti i saj Princ Harry nuk ishin të pranishëm në festën e ditëlindjes së kunatës së tyre Kate Middleton, thonë burimet e “The Mail”.

Sipas këtyre burimeve, Kate dhe bashkëshorti i saj Princ William festuar me miqtë të dielën e 6 janarit në Norfolk, Angli. Të pranishëm në festë kanë qenë edhe të afërm të çiftit ndonëse nuk dihet arsyeja e vërtetë e mungesën së dukeshës së Sussex, që pritet në bëhet nënë në pranverën e këtij viti.

Previous ArticleNext Article