Psikologia Denada Toçe nënë për herë të dytë

Psikologia Denada Toçe ka ndarë me të gjithë lajmin e bukur të pritjes së ëmbël. Toçe ka konfirmuar se ajo është shtatzënë për herë të dytë dhe lajmin e ka ndarë me miqtë në Facebook pas puntatën së parë të rubrikës “Power Kidz” që nisi dje në programin “E diela shqiptare”

Në një status falenderues në Facebook, psikolia në mesin e rreshtave ka zbuluar se ajo është shfaqur vet i dytë në skenë dje pasdite, ndonëse nuk ka zbuluar gjininë e fëmijës që pret

Denada Toçe është nënë e një djali 7-vjeçar nga martesa me bashkëshortin e saj, muzikantin Arben Skënderi.Previous ArticleNext Article