Rastësi apo çfarë? Flori dhe Elvana bashkë në të njëjtin vend

Për shumë vite partnerë në muzikë e madje edhe në jetë, dyshja Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi që dikur mendoheshin të pandarë, prej më shumë se 2 vitesh vijojnë të ndarë jetën dhe karrierën e tyre.

Por nëse Elvana ka humbur çdo gjurmë në publik pas ngjarjes së rëndë në një nga lokalet e ish-Bllokut, Flori po kalon momente shumë të mira në karrierën e tij muzikore.Ky i fundit prej disa muajsh është larguar nga Kosova dhe jeton në Tiranë, ndërsa vendndodhja e këngëtares nuk dihej,  deri këtë fundjavë kur miku i saj Ermal Mamaqi zbuloi se ylli i “Mike” ndodhej në Prishtinë.

E si për rastësi po këtë fundjavë, drejt Kosovës la udhëtuar edhe Flori Mumajesi i cili ka publikuar një foto mes miqsh në një nga baret e njohura të Prishtinës.

Çfarë rastësie!

Previous ArticleNext Article