Tani që dolën hapur, Eni dhe Genci arratisen me pushime në Tailandë 0

 

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj pranuan publikisht se janë në një lidhje vetëm pak javë me parë, ndonëse publiku kishte pikasur romancën shumë më herët.

E tashmë që nuk fshihen më, dyshja e këngëtarëve kanë treguar se janë arratisur nga moti i ftohtë për të shijuar pushime dhe temperaturat e larta në Tailandë.

Prej disa orësh këngëtarët po publikojnë video e foto nga destinacioni i zgjedhur për pushimet e këtij janari duke ndarë me gjithë ndjekësit e tyre momente nga qëndrimi atje.

Previous ArticleNext Article