Si reagoi ish bashkëshortja e aktorit Chris Partt kur mësoi se ai po martohet vetëm disa muaj pas ndarjes së tyre!

Anna Faris e mësoi nga Instagrami që ish bashkëshorti i saj i ka kërkuar dorën vajzës së madhe të Arnold Schwarzeneggerit.

Aktorja 42 vjecare dhe Chris Pratt kanë qenë të martuar që nga viti 2019 e deri përpara disa muajsh dhe kanë një djalë bashkë.

Por divorci i tyre ishte mjaft miqësor; cifti ka ndarë kujdestarinë e djalit 6 vjecar dhe komunikojnë normalisht me njëri tjetrin. “Jam shumë e lumtur për ju, urime“, ka shkruar Anna në rrjetin social. Një marrëdhënie mjaft moderne, apo jo? Faris e ka ribërë ndërkohë dhe ajo jetën e saj sepse është ndërkohë e lidhur me kineastin Michael Barrett.

Previous ArticleNext Article