Një emision i ri (i pazakontë) nis në Top Channel

Top Channel së shpejti do të nisë një emision të ri që do të quhet “Voila”. Prezantimi i programit i është besuar prezantueses Xhesika Mucaj, e cila momentalisht prezanton rubrikën muzikore “The Top List”.

 

Por siç e kemi thënë edhe në titull ky program i ri do të jetë disi i pazakontë. Ndonëse formati është i ekranit të Top Channel, ai nuk do të shfaqet në ekranin e Top Channel!

Grupi mediatik ka menduar që këtë format ta transmetojë në kanalin muzikor YouTube të Top Channel, çdo të premte në livestream. Sipas prezantimit që i bëhet formatit në faqen zyrtare, zbulohet se në “Voila” do të ketë informacione, shoëbiz, intervista dhe të pathënat e personazheve VIP, dhe do të jetë emisioni ku këta të fundit do të flasin pa dorashka. Fansat, nga ana tjetër do të jetë pjesë e programit, pasi do të kenë mundësinë të dërgojnë video mesazhe, dhe të bëjnë dedikimet e tyre për personazhin që ato simpatizojnë

Previous ArticleNext Article