WOW! Bashkëshorti i blen Afërdita Dreshajt dhurata me çmime të llahtarshme

Eh dashuria! Afërdita Dreshaj kurorëzoi historinë e saj të dashurisë me partnerin në qershor të vitit të shkuar dhe duhet thënë se ai nuk lë rast pa e surprizuar partneren e tij.

Ajo është llastuar sërish nga bashkëshorti i saj, sportisti i hokejt Jakup Kind dhe dhuratat janë pak të thuash luksoze.

Më të fundit janë tri byzylykë të markës luksoze “Cartier” që edhe sipas revista.who kushtojnë jo pak por plot 14.730 dollarë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article