U fshi tani! Flori Mumajesi publikoi foton e vjetër me Elvana Gjatën

Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata e nisën njohjen e tyre shumë vite më parë dhe ndonëse asnjë prej tyre nuk e pranoi, krahas lidhjes si bashkëpunëtorë në muzikë dhe biznes, dyshja kishin edhe një prej vitesh kishin nisur një histori dashurie bashkë.

Pas largimit nga “Threedots”, Elvana synoi karrierën në SHBA, publikoi disa klipe e së fundmi do të shfaqet edhe në një film komedi, ndërsa sa i përket jetës private, pas ndarjes nga Flori, u fejuar me partnerin e saj, biznesmenin Ervin Mata.

Flori gjithashtu ka vijuar karrierën dhe sukseset e tij muzikore, ndërsa jetën private e ka mbajtur shuë private, pavarësisht thashethemeve që e kanë çiftëzuar me këngëtare të njohura.

Por çudia e madhe ka qenë një postim i bërë orëve të fundit nga kantautori i njohur i cili ka dashur që me shprehitë fytyrës të ilustoi emoji-t e njohura të internetit. Detaji që ra në sy në fotot e publikuara është se në këto foto Flori ka qenë në krah të Elvana Gjatës, e që normalisht tanimë e ka prerë dhe ka publikuar vetëm veten e tij.

DHE JA SI DUKET FOTOJA ORIGJINALE ME ELVANA GJATËN

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article