U bëftë edhe 100 vjeç vjehrra e ëndrrave e shumë vajzave shqiptare!

Sot feston ditëlindjen mamaja e këngëtarit të shumë pëlqyer nga femrat shqiptare, ledri Vula. Artisti nga Kosova nuk ka nguruar t’i dedikoi një urim Ninës së tij, që është njëkëohësisht prezantuese dhe moderatore e njohur në Kosovë.

“Gëzuar ditëlindjen Nin, TDU”, shkruan këngëtari nën foton e të ëmës mes luleve shkrepur në një ambient tejet familjar.

Por teksa lexon mes rreshtave urimet për mamanë e këngëtarit, zbuluam se në fakt Xheraldina qenka vjehrra e dëshiruar dhe e ëndrrave e shumë vajzave shqiptare të cilat kanë zgjedhur t’ja urojnë kështu ditëlindjen asaj. Në fakt dihet tashmë që artisti Ledri Vula është shumë i pëlqyer nga vajzat dhe shumë shpesh është bërë pjesë e mediave rozë për historitë e tij të dashurisë me vajza të njohura e jo vetëm.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article