A janë këto fustanet e së ardhmes? Stilisti japonez çudit në pasarelë

Stilisti japonez Tomo Koizumi ka pasur momentin e tij në Javën e Modës që po mbahet në New York dhe ka shpalosur në pasarelë krijimet e tij me ngjyra elektrike që kanë rrëmbyer jo pak vëmendjen e publikut.

Fustane gjigande me kombinime ngjyrash të forta kanë qenë kryefjala e sfilatës së të premtes.

Ndër modelet që kanë parakaluar me krijimet e tij ka qenë edhe supermodelja Bella Hadid që ishte qendra e vëmendjes së koleksionit Vjeshtë/Dimër të stilistit të njohur.

Previous ArticleNext Article