Almeda Abazi na tregon pak nga vila e saj luksoze!!!

Bukuroshja shqiptare dhe i shoqi po e presin me padurim ardhjen në jetë të fëmijës së tyre të parë ( që sic thuhet do të jetë djalë). Dhe po e presin në një super vilë 4 katërshe, që ka kushtuar vërtet shumë (4 milionë e 500 mijë lira turke).

Përmes disa fotove të postuara në rrjetet sociale Almeda ka treguar pak nga pjesa e brendshme e banesës së saj luksoze, ku shihet një arredim me mjaft shije, i ngrohtë e me detaje të spikatura si piktura e madhe në mur, kombinuar me tapetin e kuq ndërda një shtëpie të tillë, nuk mund t`I mungonte dhe magjia që prodhon oxhaku në netët e dimrit!

 

 

Previous ArticleNext Article