Si duket vajza 7 vjece e Robert de Niros, për të cilën po lufton me ish të shoqen!!

Aktorin e famshëm hollivudian e pret një proces i vështirë gjyqësor për kujdestarinë e vazjës 7 vjecare Helen Grace. Riobert de Niro nuk e ka te lehtë betejën me ish të shoqen, Grace Hightower. Ishte de Niror ai e braktisi bashkëshorten pas 20 vitesh bashke me argumentin se nuk ishte më i lumtur me të.

Në lojë është pasuria 300 milionë dollarëshe e aktori që duhet të ndahet me gruan si dhe kujdestaria e vajzës.

Së bashku ata kanë dhe një djalë, Elliott, të lindur në mënyrë natyrale, ndërsa vajza, që ngjan më shumë me të ëmën, erdhi në jetë përmes një nëne bartëse.

Previous ArticleNext Article