Trendet e kësaj pranverë: Ja çfarë do të jetë në modë

Sa më shumë ikin ditët aq më shpejt afrohet pranvera dhe para se të nis stina e re ne po ju njohim me trendet që do të shohim kudo në muajt e ngrohtë. Hidhini një sy përpara se të nisni blerjet:

Detaje fluturash

Kuadrata bardhë e zi

Ngjyra blu e lehtë

Të thururat

Ngjyrat neon

Streçe të shkurtra alla biçiklete

Miks printesh

Print metalik me shkëlqim

Një shpatull jashtë

Pendët

Ngjyra portokalli e ndezur

Xhaketa të tejdukshme plastike

Thekët me ngjyra

Detaje kuadratash të mëdha

Ngjyra e purpurt e ndezur

Printi i zebrës

Bluze me fruda

Kostume me print

Ngjyra ‘lavander’

Fustane të gjata dyngjyrëshe

Pantallona tyl, të tejdukshme

Previous ArticleNext Article