Cfarë bëri Alban Dudushi kur mësoi se të bijën e ngacmonte një djalë!

Vajza e moderatorit të Top Channel, është mjaft simpatike ndaj është normale qe ngacmimet drejt saj të mos mungojnë. Por Alban Dudushi reagon përballë kësaj situate ashtu si shumë baballarë të tjerë.

Ai rrëfeu në Thumb se flet me të bijën për cdo gjë, e kështu ka dalë dhe biseda mbi ngacmimin. Ja cfarë tha moderatori:

“Ka qenë njëherë, më ka thënë për një çun që e ngacmonte dhe i kam thënë do ma tregosh kush është ai djali se do e takoj unë atë. Dhe i mbushi mendjen tim vëllai që i thuaj babit të mos shkoj se më vjen turp pastaj mua. Por ai nuk e ngacmoi më dhe natyrisht këto janë momente që ufff.”

Previous ArticleNext Article