Është bërë nuse njëherë, Olta Gixhari tregon cfarë ndodhi!

Aktorja nuk para flet për jetën e saj private, dhe nuk i pëlqen të përgjigjet në lidhje me martesën. Por një herë qenka veshur me fustan nusërie. Këtë e rrëfeu tek “ E Diell“, kur tregoi dhe foton e këndshme të saj fëmijë, e veshur me te bardha!

“Nuk e besoj dot“, ka qenë komenti i aktores“, “ më thoni një fëmijë që nuk ka foto të tillë me batanije leshi. Nuk e mbaj mend sa vjec kam qenë, më bënte motra nuse, më kishte si manekin; eksperiementonte me mua dhe unë rrija“, ka rrëfyer ajo.

Previous ArticleNext Article