E ëma e Ledina Çelos si yll kinemaje, sot do të festonte ditëlindjen!

Mamaja e këngëtares Ledina Çelo do të festonte sot ditëlindjen nëse do të ishte ende në jetë. Mungesa e të ëmës ka lënë gjurmë në jetën e Ledinës, e cila gjithmonë i dedikon asaj fjalë të ndjera duke shprehur mallin e mungesën.

Edhe sot, me anë të një fotoje shkëputur nga rinia, ajo që bie në sy krah fjalëve të shkruara është imazhi i zonjës së ndjerë që pa frikë mund ta ngatërronin me një yll kinemaje. “Më mungon…Gëzuar ditëlindjen mami! Shpresoj të shihemi një ditë!”.

Mamaja e artistes është ndarë nga jeta disa kohë më parë dhe Ledina nuk lë rast pa e përmendur atë në ditën e veçanta e duke i uruar ditëlindjet njësoj si të ishte ende me të.

Previous ArticleNext Article