Babai i Dua Lipës, më simpatiku në tapetin e kuq!!!!

Në tapetin e kuq të cmimeve Grammy, ku Dua Lipa mori trofenë e artistes së re më të mirë, babi i saj Dukagjini, i cili është njëkohësisht dhe menaxher I këngëtares shqiptare, shkëlqeu në të gjithë kuptimin e fjalës.

I veshur me Armani, ai ishte mjaft elegant dhe shumë simpatik, dhe për këtë nuk ngurroi të falenderonte si gjigandin e modës, ashtu edhe personin që u kujdes për flokët e tij. Më keni bërë të lutem si Dapper Dan, ka shkruar ai në rrjetet sociale duke iu referuar stilistit afro-amerikan nga Harlemi, në Nju Jork.

Previous ArticleNext Article