Shpat Kasapi: “ Do të fejohem shumë shpejt!“..

Këngëtari mjaft simpatik është i preferuar i vajzave në trevat shqiptare, por në emisionin “Mirage “ ai tregoi se shumë shpejt, do t`i jape fund beqarisë. “Është koha se u bëra 33 vjeç, ka thënë Shpati; “do të ketë fejesë. Ajo është në Kosovë unë jam në Shkup, po kontaktojmë falë zotit kemi ‘Whatsapp-in’”!!

Këngëtari premtoi se kur të zyrtarizojë lidhjen do të shfaqet me partneren në krah. Ai ka qenë I lidhur me Afërdita Dreshaj, dhe formonin asokohe një prej cifteve më të bukur të showbizit, ndersa ndarja e tyre, bëri bujë të madhe!!

Previous ArticleNext Article