Udhëtim sekret drejt New York-ut, paparacët kapin Meghan Markle mat

Meghan Markle është përpjekur të mbaj një profil të ulët teksa është shfaqur në New York të hënën në mbrëmje, me një look chic por disi e panjohur veshur me një pallto të gjatë të zezë dhe një kapele mbi flokët e lëshuar.

37-vjeçarja udhëtoi drejt SHBA-ve gjatë fundjavës për të kalur disa momente e miqtë e saj më të ngushtë lara se të vijë jetë fëmija saj i parë këtë pranverë. Meghan ka qenë e shoqëruar nga një badigard i mbretërisë ndërsa përpeiqej të ecte me kokën poshtë drejt makinês në parkim.

E ndërsa dukesha përpiqej t’i fshihej syrit të publikut nën kapelen e saj, ajo që e tradhëtonte ndër të tjera ishte unaza e diamantit, lehtësisht e identifikueshme e Meghan në gisht, dhuratë që bashkëshorti Princ Harry i bëri asaj në fejesën e 2007-ës.

Previous ArticleNext Article