Pushime dimërore plot stil, ja çfarë veshin VIP-at shqiptarë në ski

Kemi lënë pas muajt më të ftohtë të vitit dhe sigurisht që të shumtë janë personazhet e njohur shqiptarë që preferojnë pushimet dimërore qoftë ne vendin tonë, Kosovë apo jashtë.

Një fundjavë arratisjeje apo disa ditë më shumë për të shijuar skitë dhe bardhësinë e dëborës ka qenë panorama e fotove në rrjetet sociale ku krahas qejfit, VIP-at nuk mund të mos i kushtojnë rëndësi edhe veshjeve apo kombinimeve si të kostumeve të dëborës e veshjeve të tyre personale.

Ja çfarë kanë veshur disa prej tyre në pushimet dimërore të këtij sezoni.


Marina Vjollca veshur me Fendi


Getoar Selimi


Amarda Toska


Luana Vjollca


Alketa Vejsiu

Aurela Gace

Blendi Fevziu

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article