Aktorja shqiptare thotë se veshja e Lady Gagës ishte e kopjuar, dhe tregon foton e vet!

Lady Gaga ra në sy me diamantin gjigand që mbante në qafë, duke bërë që në pjesë e vëmendjes në cmimet Oskar të kthehej pikërisht drejt saj dhe jo vetëm për vlerësimet e marra në mbrëmjen më të rëndësishme të kinematografisë. Aksesori ishte një varëse me diamant nga Tiffany, që kushton plot 30 milionë dollarë dhe I bëri kokat të ktheheshin!!!

Megjithatë, nuk pati të njëjtin efekt dhe veshja e këngëtares, që dukej e frymëzuar nga ikona, Audrey Hepburn.

Almeda Abazi nxorri një foto ku tregonte se dicka të ngjashme ka veshur dhe ajo, përpara Lady Gaga-s, dhe kujton se frymëzimi ishte po Audrey, që me fustanin e zit ë ngjitur pas trupit dhe dorezat deri tek brrylat, bëri epokë në kohën e saj!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article