Ja traileri i filmit të Elvanës dhe Ermalit ( që paska dhe goxha kast)!!!

U bë ca që fansat mezi po e presin komedinë “ Dy gisht mjaltë” që ka për protagonist Elvana Gjatën dhe Ermal Mamaqin. Dhe ndërsa informacioni i vetëm që u jepet për momentin është : “ së shpejti në të gjitha kinematë, Shqiperi, Kosovë e Maqedoni“, ndjekësit mund të kënaqen më trailerin e filmit që duket mjaft premtues!! Ai ka dhe një kast mjaft të mirë aktorësh si Mariana Kondi, Koço Devole, Ervin Bejleri, Bujar Asqeriu, Natasha Sela, Olta Daku, Rezart Veleshnja etj. Por kurioziteti për të parë Elvanën tashmë si aktore mbetet shumë I madh, edhe pse ajo mbaruar për regji!

 

 

View this post on Instagram

 

Së shpejti 2Gisht Mjaltë në të gjitha Kinematë. Shqipëri, Kosovë, Maqedoni ? @elvanagjataaaa ???

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Previous ArticleNext Article