Ledina Celo tregon të atin dhe i bën një urim të ndjerë: “Të ishin të gjithë si ti“!!!

Jeton prej vitesh jashtë Shqipërisë me familjen e saj, por Ledina Celo e paska kokën pas!! Mesazhi prekës që I ka bërë të atit për ditëlindje e dëshmon qartë një gjë të tillë. “Gëzuar ditëlindjen o Ba! Do uroja me zemër që gjithë baballarët të ishin si ty. Të dua”,-ka shkruar Ledina, në krah të fotos së prindërve të saj, të publikuar në rrjetet sociale.

Previous ArticleNext Article