E ëma feston ditëlindjen! Motrat Vjollca i blejnë një SUPER MAKINË dhuratë

Mamaja e motrave të njohura Marina e Luana Vjollca, e quajtur Maria feton sot ditëlindjen e saj. Mbrëmja dhe ndërrimi i ditëve i ka gjetur femrat e familjes Vjollca në një nga restorantet e Tiranës duke festuar ditëlindjen e të ëmës mbushur plot gëzim e surpriza.

Një tortë e dekoruar me foto nga gjithë jeta e saj, 4 vajzave e mbesave e ka lumturuar pafund nënën e tyre por nuk mbaron me kaq. Në daljen e restorantit mamanë e motrave Vjollca e pret një super makinë dhuratë e markës BMX me një fjongo gjigande të kuqe.

E përlotur nga dhurata e vajzëve, Maria nuk ka mundur të mbajë lotët teka momentet e gëzuara i ka publikuar edhe në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article