Pushime pas pushimeve: Luana Vjollca me një tjetër destinacion

Kanë kaluar vetëm pak ditë nga momenti kur ajo mbylli pushimet e saj ekzotike në ishujt Maldives, por Luana Vjollca s’ka ndërmend ta lërë me kaq.

Duke qenë e lirë dhe pa angazhime në televizion, Luana pasi festoi ditëlindjen e së ëmës në një nga retorantet e Tiranës, moderatorja u larguar sërish nga Shqipëria.

“I do robi ca pushime pas pushimeve”, shkroi moderatorja pak orë më parë nga aeroporti i Tiranës.

Përmes postimeve në llogarinë e saj në Instagram, Luana ka treguar se destinacioni i saj aktual ka qenë Londra, ku do të qëndrojë në ditët e ardhshme.

Previous ArticleNext Article