Njihuni me 10 zonjushat KINGE me prindër VIP në Shqipëri!

Kur dalin ato në publikë vëmendja i rrëmbehet prindërve të tyre të njohur dhe gjithë sytë drejtohen mbi to. Adoleshente, studente, vajza të reja të veshura bukur e mbi të gjithë shumë kinge, ja disa nga gocat bukuroshe të personazheve VIP në Shqipëri

Mishel, 17 vjeç- vajza e gazetarit Blendi Fevziu


Kejda, 20 vjeç- vajza e politikanes Majlinda Bregu

Emi- vajza e presidentit të Tv Klan, Aleksandër Frangaj


Benina- vajza e prezantueses Ornela Bregu

Era- vajza e artistëve Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi

Megi- vajza e artistes Manjola Nallbani

Aleksia 17 vjeç- vajza e politikanit Niko Peleshi

Joelle, 15 vjeç- vajza e moderatorit Alban Dudushi

 

Ada, 20 vjeç- vajza e politikanes Albina Deda

 

Elisa, 20 vjeç- vajza e showgirl-it Ermiona Lekbello

Previous ArticleNext Article