Pranvera erdhi: mësoni 10 ide si të jeni ‘chic’ në zyrë!

Me temperaturat që po fillojnë të rriten, është koha që të rifreskojmë garderobën tonë për stinën e pranverës. Dhe ku të fillosh më mirë se tek ajo çfarë ti do të veshësh në zyre? Gjallëroje zyrën me një frymë të re të freskët me veshje të celëta, pranverore, të cilat do t’ju bëjnë të ndiheni të frymëzuar. Nga xhaketat të kombinuara me rrip, te pantallonat me lule, ngjyrat e pastelit dhe akoma më tej – ja se si Revista Bordo ju sugjeron të visheni në punë këtë sezon.Vër rrip rreth belit

Hidh krahëve një pardesy

 

 

Vish një fustan-këmishë

Përdorni fuqinë e luleve

Jepi dhe një mundësi xhaketave të shkurtra

Përdor elemente mashkullore

Pantallona, të lutem

 Kostum dhe çizme

Sille ti pranverën

Përdor ngjyrën e bardhë

Karamelizohu

 

Previous ArticleNext Article