Nga koka te këmbët me një ngjyrë: Ami u vesh kaq thjesht POR na rrëmbeu zemrën!

Sipërmarrësja Amarda Toska ka qenë e ftuara e radhës në puntatën e kësaj të hëne të emisionit “Në kurthin e Piter Pan”. Ish-prezantuesja e njohur kishte zgjedhur që në këtë dalje të sajën të vishej thjesht por që ama pamja e saj na e rrmëbeu zemrën.Ami kishet zgjedhur që këmishën e hapur në pjesën e dekoltesë ta kombinonte me pantallona serioze me bel të lartë dhe e gjithë veshja në të njëjtën ngjyrë ishte ajo që e bërë Ami të dukej kaq bukur dhe në top formë.

Previous ArticleNext Article