Lady Gaga është shtatzënë, por gjërat nuk janë siç duken!

Orëve të fundit është përfolur se artistja me famë botërore Lady Gaga është në pritje të ëmbël. Thashethemet që nisën të përhapen me vrull në media tingëllonin disi të çuditshme duke qenë se kohëve të fundit, pavarësisht romancës së përfolur me aktorin Bradley Cooper, këngëtarja është single.Gaga ndërkaq ka reaguar mbi lajmet e një shtatzënie të mundshme përmes një shkrimi në Twitter duke thënë: “Thashetheme se jam shtatzënë? Po jam shtatzënë me LG6“. Ylli i muzikës pop i referohet me LG6 albumit të saj të 6-të me të cilin është shumë e angazhuar dhe po punon prej kohësh.

Previous ArticleNext Article